Clean park, s.r.o.
 

Šikmé strechy

Fólie

Fólia je dôležitá súčasť skladby strešných plášťov. V našej ponuke pre šikmé strechy ponúkame: parozábrany a paropriepustné fólie Delta a Juta.

Delta

So strešným programom DELTA máte celú strechu so stavebno-fyzikálnymi funkciami a procesmi (strešná konštrukcia, difúzia, pôsobenie vlhkosti atď.) kompletne premyslene zvládnutú a prepracovanú. DELTA-Strešný program je pre Vás istota počas celej doby životnosti strechy.

DELTA-MAXX

Difúzne otvorená poistná hydroizolácia pre dvojplášťové šikmé strechy.

Vhodná aj na debnenie. Spodná strana so schopnosťou akumulovať vlhkosť je funkčná aj extrémnych situáciách vlhkosť sa postupne odvádza mimo strešný plášť. Hodnota Sd, rd cca 0,15 m zaručuje odvedenie prípadnej vzdušnej vlhkosti. Vďaka hladenej textilnej vrstve na spodenj strane sa rýchlo ukladá. Rastrovaný mriežkový povrch je perfektnou pomôckou pre presné rezanie. Okraj fólie je v šírke cca 5 mm bez textílie, čo dodatočne zvyšuje tesnosť proti vzlínajúcej vlhkosti. Vysoká pevnosť vysoko zaťažiteľnej fólie s absolútnou bezpečnosťou pri chôdzi po latách a 15 ročná skúsenosť na strechách sú zárukou spoľahlivosti. Splňuje bezpečnostné kritéria proti prepadnutiu fóliou.

Kalkulácia

DELTA-VENT N, DELTA-VENT N Plus

Difúzne otvorená poistná hydroizolácia pre dvojplášťové šikmé strechy bez debnenia. DELTA-VENT N PLUS s integrovanou samolepiacou páskou pre rýchlu vetrotesnú pokládku. 3-vrstvová fólia z pevnej, difúzne otvorenej kombinácie polypropylénových textílii a vodotesného filmu v strede. Vysoká difúzna schopnosť DELTA-VENT N / DELTA-VENT N PLUS umožňuje zbytkovú alebo zabudovanú vlhkosť spoľahlivo odviezť mimo strešný plášť. Z vonkajšej strany chráni DELTA-VENT N / DELTA-VENT N PLUS tepelnú izoláciu pred prachovým snehom a dažďom. Tým je zaručené, že tepelná izolácia zostane z vonkajšej strany suchá a plne funkčná.

Kalkulácia

DELTA-VENT S, DELTA-VENT S PLUS

Difúzne otvorená poistná hydroizolácia na debnenie pre dvojplášťové šikmé strechy. Vhodná aj k položeniu na tepelnú izoláciu. DELTA-VENT S PLUS s integrovanou samolepiacou páskou pre rýchlu vetrotesnú pokládku. 3-vrstvová fólia z pevnej, difúzne otvorenej kombinácie polypropylénových textílii a vodotesného filmu v strede. Vysoká difúzna schopnosť DELTA-VENT S / DELTA-VENT S PLUS (hodnota Sd, rd cca 0,02 m) umožňuje zbytkovú alebo zabudovanú vlhkosť spoľahlivo odviezť mimo strešný plášť. Z vonkajšej strany chráni DELTA-VENT S / DELTA-VENT S PLUS tepelnú izoláciu pred prachovým snehom a dažďom. Tým je zaručené, že tepelná izolácia zostane z vonkajšej strany suchá a plne funkčná.

Kalkulácia

DELTA-FOXX, DELTA-FOXX PLUS

Difúzne otvorená poistná hydroizolácia na debnenie pre dvojplášťové šikmé strechy. V spojení so systémovými doplnkami DELTA sú splnené požiadavky na vytvorenie vodotesného podstrešia (PHI 3. stupňa, triedy A). Vhodná aj k položeniu na tepelnú izoláciu alebo pod krytiny pribíjané priamo do debnenia. V prevedení DELTA-FOXX PLUS s integrovanou samolepiacou páskou pre rýchlu vetrotesnú pokládku. Vysoko pevná a odolná polyesterová textília s difúzne otvoreným vodotesným disperzným povrstvením. Fólia DELTA-FOXX / DELTA-FOXX PLUS s hodnotou Sd, rd cca 0,02 m umožňuje zbytkovú alebo zabudovanú vlhkosť spoľahlivo odviezť mimo strešný plášť. Tepelná izolácia zostáva dlhodobo a spoľahlivo suchá.

Kalkulácia

JUTA

Membrány jutadach ponúkame v rôznych gramážach 95, 115, 135, 150 g/m2 . Membránu JUTADACH® viete použíť ako kontaktnú i nekontaktnú doplnkovú hydroizoláciu. Do bednených systémov šikmých striech sa dá použiť JUTADACH 135,150, MASTER, SUPER (plošná hmotnost vyššia než 135 g/m2). Do nebednených systémov šikmých striech sa dajú použiť všetky membrány JUTADACH.

Realizujeme kompletnú dodávku a montáž šikmých striech od dreveného krovu, paropriepustnej fólie, strešných okien a pokládky samotnej strešnej krytiny
Realizujeme kompletnú dodávku a montáž šikmých striech od dreveného krovu, paropriepustnej fólie, strešných okien a pokládky samotnej strešnej krytiny

Časti striech

 
Tondach
Bramac
Velux
Isover
Fatra
Lindab
KJG
Dorken
Creaton
Ruukki